Gradiva za ☣✝ [korona verouk] od 🏡

 

Poglavje "ZNAMENJA" [1]

ZNAMENJA - delovni list

ZNAMENJA - samostojno delo

 

 

Poglavje "ZAKRAMENTI na SPLOŠNO" [2]

ZAKRAMENTI na SPLOŠNO - delovni list (in samostojno delo) 

 

 

Poglavje "SEDEM ZAKRAMENTOV" [3]

SEDEM ZAKRAMENTOV - delovni list

  

 

Poglavje "VZPON NA VELIKONOČNI HRIB" [4]

VZPON NA VELIKONOČNI HRIB - delovni list

  

 

Poglavje "KAJ PRIČAKOVATI, KO PRIČAKUJEŠ BIRMO?" [5]

KAJ PRIČAKOVATI, KO PRIČAKUJEŠ BIRMO - delovni list

 

  

Poglavje "BOŽJE ZAPOVEDI" [6]

ZAPOVEDI SO ZNAMENJE PRIJATELJSTVA Z BOGOM - delovni list

 

 

Poglavje "LJUBI GOSPODA,
SVOJEGA BOGA" [7]

LJUBI GOSPODA, SVOJEGA BOGA - delovni list

 

 

 

Veroučni urnik za veroučno leto 2019-20

 

1. razred: SOBOTA (dvakrat mesečno po dve šolski uri po vnaprej dogovorjenem razporedu, da si lažje urejate "proste" sobote, ko otroci nimajo verouka) - ena skupina jutranja (predvidoma ob 8.30), druga dopoldanska (ob 10.30)

 

2. razred: SOBOTA (dvakrat mesečno po dve šolski uri) - ena skupina jutranja (predvidoma ob 8.30), druga dopoldanska (ob 10.30)

 

3. razred: TOREK (v prvi skupini ob 13.30 imajo prednost tisti, ki se vozijo domov avtobusom; druga skupina ob 14.30). Katehistinja Urška Dragonja otroke spremlja iz šole do župnijskega doma. Po verouku se otroci ne vračajo v šolo, ampak jih sprejmete starši. 

 

4. razred: SREDA (v prvi skupini ob 13.30 imajo prednost tisti, ki se vozijo domov z avtobusom; druga skupina ob 14.30)

 

5. razred: SREDA (v prvi skupini ob 13.30 imajo prednost tisti, ki se vozijo domov z avtobusom; druga skupina ob 14.30), tretja skupina ima verouk ob PONEDELJKIH (ob 13.30)

 

6. razred: TOREK (v prvi skupini ob 13.30 imajo prednost tisti, ki se vozijo domov z avtobusom; druga skupina ob 14.30 - tudi za tiste, ki imajo v šoli izbirni predmet Računalništvo) 

 

7. razred: PETEK (v prvi skupini ob 13.10 imajo prednost tisti, ki se vozijo domov z avtobusom; druga skupina ob 14.00 - tudi za tiste, ki imajo v šoli izbirni predmet Urejanje besedil) 

 

8. razred: ČETRTEK (v prvi skupini ob 13.40 imajo prednost tisti, ki se vozijo domov avtobusom; druga skupina ob 14.35 - tudi za tiste, ki imajo sedmo šolsko uro Nemščino) 

 

9. razred: PETEK (ob 14.30) 

 

 

Veroučitelji v veroučnem letu 2019-20

 

 Katehetska ekipa 2019-20 (na sliki manjka Janika Umek)

 

1. razred: TANJA PETAN

2. razred: METKA SLAPŠAK

3. in 4. razred: URŠKA DRAGONJA

5. razred: MATEJA VIDMAR JORDAN

6. razred: JANIKA UMEK

7. razred: LUCIJA UMEK

8. in 9. razred: MITJA MARKOVIČ

 

 

KONTAKT

Savska pot 1, 8270 Krško

 

T: 07 490 1400

T: 059 026 574

E: zupnija@videmcan.si

URADNE URE

torek, četrtek in petek:

od 8. do 10. ure

 

ponedeljek, sreda:

od 18. do 19. ure

v zimskem času od 17. do 18. ure

 

© 2020 Fotografije in drugi elementi spletne strani so avtorska dela.